Affidea Lietuva Vilniaus Antakalnio diagnostikos centras (Antakalnio g. 57)

Mieli pacientai,

Prašome atkreipti dėmesį, kad karantino laikotarpiu keičiasi įprastinis mūsų diagnostikos centrų darbo laikas! 

rentgenodiagnostikos, kompiuterinės tomografijos bei magnetinio rezonanso tomografijos paslaugos

2016 m. spalio 5 d. Vilniuje, VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės patalpose (adresu Antakalnio g. 57, Vilnius), duris atvėrė jau devintasis UAB „Affidea Lietuva“ diagnostikos centras. Šio centro atidarymas – tai dar vienas sėkmingas PPP bendradarbiavimo pavyzdys, kuomet žmonių sveikatos gerbūvio užtikrinimui jėgas suvienija privatus ir viešasis sektoriai.

Moderniame diagnostikos centre, į kurį investuota beveik 5 mln. Eurų ir kurio patalpos užima beveik 500 kv. m., teikiamos rentgenografijos, kompiuterinės tomografijos bei magnetinio rezonanso tomografijos paslaugos. Kompiuterinės tomografijos tyrimai pacientams atliekami moderniu, net 128 sluoksnių kompiuteriniu tomografu GE Revolution EVO (kartu bus įgyvendinama apšvitos dozės mažinimo programa Dose excellence), magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai – 1,5 T galingumo GE Signa Explorer aparatu. Pažangi naujovė – ir du modernūs, – stacionarus skaitmeninis ir mobilus – rentgenodiagnostikos aparatai, kurie suteiks galimybę greitai, patogiai ir tiksliai įvertinti sveikatos sutrikimus.

Tikimasi, kad diagnostikos centras ir bendradarbiavimas su Vilniaus miesto klinikine ligonine dar labiau pagerins radiologinės diagnostikos paslaugų prieinamumą, sutrumpins laukimo eiles tyrimų atlikimui ir užtikrins greitą, savalaikę ir tikslią diagnostiką.

 

Teikiamos paslaugos

  • Magnetinio rezonanso tomografija (1.5 T stiprumo, uždaro tipo)
  • Kompiuterinės tomografija (128 pjūvių kompiuteriniu tomografu, įgyvendinama apšvitos dozės mažinimo (angl. "Dose excellence" programa);
  • Rentgenografijos tyrimai

 

KAIP MUS RASTI? 

1. Atvykus nuosavu transportu iš Klinikų g. pusės, automobilį palikite priešais įėjimą į ligoninę esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Tuomet pasiekti mūsų diagnostikos centrą galėsite dviem būdais:

1. Įėjimas apeinant ligoninę.  Ligoninės teritorijoje yra dvi nuorodos (žemėlapyje pažymėtos mėlynais taškais), padėsiančios jums pasiekti mūsų diagnostikos centrą. Sekite jomis, apėję ligoninę pamatysite geltonos spalvos vieno aukšto priestatą - tai mūsų diagnostikos centras. Virš įėjimo į diagnostikos centrą kabo mėlynos spalvos šviesdėžė "Affidea".

2. Įėjimas per ligoninę. Į mūsų diagnostikos centrą taip pat galite patekti ir per ligoninės patalpas. Įėję į III ligoninės korpusą (5 aukštų pastatas prieš pat automobilių stovėjimo aikštelę), eikite tiesiai, tuomet prieš liftus sukite į dešinę ir stikliniu koridoriumi pateksite į vidinį ligoninės kiemą. Tiesiai prieš jus bus geltonas vieno aukšto priestatas - tai mūsų diagnostikos centras. 

Jei naudojatės navigacija, rekomenduotina į ją vesti "Affidea Lietuva Vilniaus Antakalnio diagnostikos centras" - tuomet navigacija rodys patį diagnostikos centrą (įvedus adresą Antakalnio g. 57 jus nuves į Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos korpusą). 

Spauskite ant žemėlapio, kad jį padidintumėte (atsidarys naujame interneto naršyklės lange). 

2. Atvykus viešuoju transportu, išlipkite Klinikų stotelėje ir tuomet eikite link Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos korpuso (Antakalnio g. 57). Į šio korpuso vidų neikite, o kirskite jį per bromą - taip atsidursite ligoninės vidinėje teritorijoje. Tuomet visą laiką eikite tiesiai, kol pamatysite Priėmimo skyrių. Į Priėmimo skyrių neikite, o laikykitės kairiau - taip apeisite ligoninėse III korpusą ir pasieksite vieno aukšto geltonos spalvos priestatą - mūsų diagnostikos centrą. Virš įėjimo į diagnostikos centrą kabo mėlynos spalvos šviesdėžė "Affidea".

Spauskite ant žemėlapio, kad jį padidintumėte (atsidarys naujame interneto naršyklės lange). 

Kad būtų lengviau orientuotis Vilniaus miesto klinikinės ligoninės teritorijoje, žemiau pateikta ligoninės schema:

1. Ligoninės administracija, dienos chirurgijos skyrius, urologijos ir invazinės radiologijos bei endoprotezavimo skyriai. 

2. "Affidea Lietuva" diagnostikos centras bei ligoninės radiologijos, klinikinės fiziologijos, fizinės medicinos ir reabilitacijos, kraujagyslių chirurgijos, abdominalinės chirurgijos, nefrologijos ir kardiologijos skyriai. 

3. Ligoninės priėmimo - skubiosios pagalbos, anesteziologijos chirurgijos reanimacijos, reanimacijos ir intesyviosios terapijos skyriai bei vidaus ligų ir chirurgijos klinikos. 

4. Ligoninės patologijos skyrius. 

5. Ligoninės akušerijos - ginekologijos priėmimo poskyris, 1-asis ir 2-asis gimdymo skyriai, akušerijos - ginekologijos operacinės, naujagimių ir ginekologijos skyriai, akušerijos ir ginekologijos klinika.

6. Ligoninės vaikų priėmimo skubios pagalbos, intesyvios terapijos ir konsultacijų skyrius, 1-asis ir 2-asis vaikų ligų skyriai, akušerijos patologijos skyrius ir vaikų ligų klinika.

Spauskite ant žemėlapio, kad jį padidintumėte (atsidarys naujame interneto naršyklės lange).  

 

Darbo laikas
Pirmadienis 7.00-23.00
Antradienis 7.00-23.00
Trečiadienis 7.00-23.00
Ketvirtadienis 7.00-23.00
Penktadienis 7.00-23.00
Šeštadienis 8.00 - 20.00
Sekmadienis 8.00 - 20.00
Kontaktinė informacija
Telefonas:
1831 arba +370 5 270 0010

Elektroninis paštas:
registratura.vap@affidea.lt

Adresas:
Antakalnio g. 57,
Vilnius