Kineziterapija ir masažai

 

Affidea klinikoje teikiamos kineziterapijos ir masažų paslaugos. Konsultuojančius kineziterapeutus ir jų teikiamas paslaugas galite rasti žemiau esančioje lentelėje:

 

 

  

 

 

 

 

Kineziterapeutė Aušrinė Žemaitytė

Kineziterapeutė daugiausiai specializuojasi stuburo, minkštųjų audinių (raumenų, raiščių, sausgyslių, fascijų) ir sąnarių gydyme. Taiko gydomuosius fizinius pratimus esant ūmiems ir lėtiniams skausmams, uždegimams, lūžiams, neurologiniams susirgimams, sporto traumoms, prieš ir po chirurginių intervencijų.

Specialistė dažnai susiduria su sėdimą darbą dirbančiais asmenimis, kurie jaučia kaklo, pečių juostos ar juosmens skausmus. Atkreipia dėmesį į darbo ergonomikos ir laikysenos korekciją, suteikia daug informacijos nuovargio mažinimo bei gyvenimo kokybės gerinimo klausimais.

Taip pat atlieka funkcinių judesių vertinimą fiziškai aktyviems žmonėms, išmano judesių sutrikimus, kompensavimo principus. Didelį dėmesį skiria taisyklingų judesių formavimui, mobilumo ir stabilumo lavinimui, traumų prevencijai.

Turi patirties dirbant su nėščiosiomis bei asmenimis, turinčiais dubens organų funkcijos sutrikimus.

Kineziterapeutė sudaro specializuotą gydomosios mankštos programą, atlieka kineziologinį teipavimą, išmano kineziterapijos priemonių panaudojimo būdus ir metodus, gali patarti fizioterapijos, masažo bei sveikatingumo klausimais.

Kineziterapeutas Vilius Montvidas

Kineziterapeutas/masažuotojas, būsimas gyvensenos medicinos specialistas. Manipuliuoja klasikinio, atpalaiduojančio, švediško, limfodrenažinio, „LIEPKA“, „Slim body“, „Power body massage“ masažo technikomis.

2017 metų tarptautinio studentų masažo čempionato nugalėtojas, XII Baltijos šalių masažo čempionato nugalėtojas.

Specialistas dažnai susiduria su nugaros skausmus patiriančiais pacientais, taiko masažą, rekomenduoja gydomuosius pratimus ir pataria kaip būtų galima pakeisti darbo ergonomiką. Taip pat turi patirties limfodrenažo taikyme po chirurginių, plastinių operacijų, esant edemoms ir/ar patinimams.

 

Teikiamos paslaugos ir jų aprašymai

Kineziterapeuto konsultacija

Kineziterapeutė konsultuoja atsižvelgiant į žmogaus nusiskundimus, pažeidimus ir fizinę būklę. Dažniausiai paslauga atliekama žmonėms, jaučiantiems kaklo, tarpumenčio, juosmens skausmus, raumenų įtampą, neurologinius simptomus, ūmius ir lėtinius minkštųjų audinių ar sąnarių skausmus, esant raiščių patempimams, sausgyslių pažeidimams bei uždegimams, patyrus traumas, lūžius, prieš ir po operacijų. Taip pat gali suteikti papildomos informacijos įvairiais sveikatingumo, fizinės būklės palaikymo, darbo ergonomikos, fizioterapijos, masažo klausimais ar nukreipti kitų sričių specialistams.

 

Kaina - 59 eur.

Pakartotinė konsultacija - 29 eur.

Nuotolinė konsultacija - 39 eur.

Pakartotinė nuotolinė konsultacija - 29 eur.

Individualus (-ūs) kineziterapijos užsiėmimas (-ai)

 

Specialistė geba įvertinti asmens fizinę būklę, aktyvumą bei atsižvelgiant į simptomatiką, parinkti ir taikyti tikslinius gydomuosius pratimus. Kineziterapijos užsiėmimai taip pat rekomanduojami profilaktiškai kaip traumų prevencija žmonėms, siekiantiems geresnės gyvenimo kokybės, norintiems sustiprėti, palaikyti fizinį aktyvumą, planuojantiems lankyti sporto klubą ar konkrečią sporto šaką.
Individualių užsiėmimų metu naudojamos įvairios kineziterapijos priemonės bei metodikos. Dirbama su Gymnic kamuoliais, lazdomis, Thera-band gumomis, Soft kamuoliukais, TRX diržais, svoriais, pusiausvyros lavinimo bei savimasažo priemonėmis. Remiantis taisyklingu judesio stereotipu, išmokstama judėti saugiai ir sveikai. Pratimai atliekami su nuolatine specialistės priežiūra

 

1 kartas - 29 eur.

5 kartai - 131 eur.

10 kartų - 247 eur.

Funkcinių judesių įvertinimai (FMS, Y testai)

 

FMS – ši metodika parodo pirminių judesių apribojimus, asimetrijas, sąsajas tarp raumenų jėgos, lankstumo, koordinacijos, judesio amplitudės, pusiausvyros ir propriorecepcijos.
Y balance – testas naudojamas norint įvertinti tiek viršutinių, tiek apatinių galūnių traumų riziką, dinaminį stabilumą ir pusiausvyrą.
Netaisyklingas judesių atlikimas, kai pasireiškia kompensaciniai mechanizmai, gali sąlygoti sportuojančio žmogaus fizinių galimybių sumažėjimu arba būti traumų priežastimi. Todėl ši vertinimo sistema skirta fiziškai aktyviems asmenims, pastaruoju metu nepatyrusiems traumų ar kitų pažeidimų, sukeliančių skausmus

 

Kaina - 109 eur (kartu su kineziterapeuto konsultacija)

Kineziologinis teipavimas

 

Kinezioteipavimas taikomas esant:

  • raumenų, raiščių, sausgyslių skausmams, patempimams, įtampai;
  • sąnarių pažeidimams, traumoms ar po operacijų;
  • nugaros skausmams;
  • hematomoms;
  • limfotakos sutrikimams ir patinimams;
  • fizinių treniruočių efektyvumui didinti;
  • laikysenai koreguoti.

Užklijavus kinezioteipą, gaunamos odos raukšlelės, sumažinamas paviršinio odos sluoksnio tempimas, gaunamas pakėlimo efektas, todėl gerėja mikrocirkuliacija, suaktyvėja limfotaka bei odos-visceraliniai refleksai. Teipas leidžia fiziologiškai judėti sąnariams ir raumenims, aktyvinama jų kontrolė, stabilumas, mažėja patinimas bei skausmas, gerėja gijimas.

 

Kaina - 20 eur.

Individualios pratimų programos sudarymas

 

Atsižvelgiant į žmogaus fizinę ir sveikatos būklę, amžių bei kitus faktorius, sudaroma specializuota gydomosios mankštos programa.

 

Kaina - 34 eur.

 

MASAŽAI

Masažas Kaina, eur
Gydomasis masažas (60 min. trukmės) 49.00
Gydomasis masažas (30 min. trukmės) 29.00
Atpailaduojamasis masažas (60 min. trukmės) 49.00
Atpailaduojamasis masažas (30 min. trukmės) 29.00
Figūrą modeliuojantis masažas (60 min. trukmės) 59.00
Figūrą modeliuojantis masažas (30 min. trukmės) 39.00
Limfodrenažinis masažas (60 min. trukmės) 49.00
Limfodrenažinis masažas (30 min. trukmės) 29.00
Masažų abonementas (12 kartų po 60 min.) 470.00
Masažų abonementas (12 kartų po 30 min.) 278.00
Masažų abonementas (6 kartai po 60 min.) 249.00
Masažų abonementas (6 kartai po 30 min.) 149.00
Figūrą modeliuojančio masažo abonementas (12 kartų po 60 min.) 566.00
Figūrą modeliuojančio masažo abonementas (12 kartų po 30 min.) 374.00
Figūrą modeliuojančio masažo abonementas (6 kartų po 60 min.) 299.00
Figūrą modeliuojančio masažo abonementas (6 kartų po 30 min.) 199.00


Registracija tel. nr. 1811 arba +370 524 41188.

"Affidea klinika" įsikūrusi Konstitucijos pr. 15, Vilnius.

PARKAVIMAS.

Affidea klinikos klientams rezervuotos vietos Lvovo gatvėje (ieškoti ženklo "Rezervuota 8-18"). Pastatę automobilį šiose rezervuotose vietose, būtinai informuokite mūsų klinikos personalą, kad galėtume jūsų numerį įtraukti į sistemą ir parkavimas būtų nemokamas.

Iš Konstitucijos pr. pusės, prie pat "Affidea klinika", yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė (raudona zona), tačiau joje dėl didelio automobilių srauto rasti laisvų vietų gali būti keblu.

Taip pat rekomenduojame automobilį parkuoti:

- PC "Europa" daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje (2 val. nemokamai);

- kitose laisvose vietose Lvovo g. arba Konstitucijos pr. (raudona zona);

- kitoje gatvės pusėje esančioje Swedbank požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje (2 val. nemokamai). 

* Spauskite, kad padidintumėte žemėlapį. 

* Spauskite, kad padidintumėte žemėlapį. 

- Šeimos gydytojų ir gydytojų specialistų konsultacijos.
- Diagnostiniai tyrimai.
- Sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorija LTeam LAB.
- Laboratoriniai tyrimai su Medicina practica.