Pacientų lojalumo programa

MIELI PACIENTAI,

Įvertinę nuolat auganti medicinos paslaugų poreikį ir suprasdami, kad visuomenė daugiau dėmesio turi skirti savo ligų profilaktikai, pristatome Jums naujieną - Pacientų lojalumo programą! Tapę šios programos dalimi Affidea Lietuva įmonių grupės paslaugomis galėsite naudotis palankesnėmis sąlygomis. O nuolaidas Jums pasiūlys ir šios programos partneriai! 

 

Kas tai yra „Pacientų lojalumo programa“?

Tai programa, skirta „Affidea Lietuva“ įmonių grupės pacientams nepriklausomai nuo to, į kurią Įmonių grupės įstaigą pacientai kreipiasi pirmą kartą. Šios programos tikslas – skatinti klientus rūpintis savo sveikata pritaikant specialias, tik šios programos dalyviams skirtas kainas už paslaugas.

Kas gali tapti šios programos dalyviais?

Šios programos dalyviais gali tapti visi pilnamečiai asmenys.

Kaip aš galėčiau tapti šios programos dalyviu?

Pacientų lojalumo programos dalyviu galite tapti bet kuriame diagnostikos centre ar klinikoje užpildę šios programos dalyvio anketą ir įsigiję Pacientų lojalumo programos dalyvio kortelę. 

Ar Pacientų lojalumo programos dalyvio kortelė mokama, ar ją galima gauti ir nemokamai?

Yra keturi būdai gauti šios programos dalyvio kortelę:

 • Už 0,01 eur vienkartinį mokestį, kuomet apsilankę „Affidea Lietuva“ įmonių grupei priklausančioje klinikoje ar diagnostikos centre, vieno vizito metu įsigyjate paslaugų už ne mažiau kaip 70 eur.
 • Už 0,01 eur vienkartinį mokestį, kuomet apsilankę „Affidea Lietuva“ įmonių grupei priklausančioje klinikoje ar diagnostikos centre, registruojatės sekančiam mokamam vizitui į kitą „Affidea Lietuva“ įmonių grupei priklausančią kliniką ar diagnostikos centrą. Tokiu atveju kortelė išduodama po sekančio mokamo vizito „Affidea Lietuva“ įmonių grupei priklausančioje klinikoje ar diagnostikos centre.
 • Už 0,01 eur vienkartinį mokestį, prie "Affidea Lietuva" įmonių grupės klinikų prisirašiusiems ir naujai prisirašantiems asmenims (kur tai įmanoma).
 • Už 5 eur vienkartinį mokestį.

Kokios nuolaidos taikomos šios programos dalyviams?

Šios programos dalyviams taikomos šios nuolaidos mokamoms paslaugoms:

 • 10 proc. nuolaida gydytojų konsultacijoms.
 • 10 proc. nuolaida diagnostiniams tyrimams (ultragarso (echoskopijos), endoskopijos, mamografijos, rentgeno, automatinis krūtų ultragarso tyrimas ABUS, kompiuterinė tomografija, magnetinio rezonanso tomografija).
 • 15 proc. nuolaida skiepijimo paslaugoms.
 • 15 proc. nuolaida reabilitacijos (kineziterapija, masažai, vandens procedūros, fizioterapija ir kt.) paslaugoms.
 • 15 proc. nuolaida odontologijos paslaugoms.
 • 15 proc. nuolaida kitoms paslaugoms (pvz., injekcinėms grožio procedūroms, odos atjauninimo procedūroms ir kitoms paslaugoms, nepatenkančioms po kitomis sąvokomis).
 • 20 proc. nuolaida laboratoriniams tyrimams ir tyrimų programoms.
 • 20 proc. nuolaida sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorijos „LTeam LAB“ paslaugoms.

 SVARBU: Nuolaidos nėra taikomos kontrastinei medžiagai, tyrimo vaizdų surinkimo ir įrašymo į skaitmeninę laikmeną paslaugai bei vienkartiniams drabužiams.

Kada pradeda galioti Pacientų lojalumo programos nuolaidos?

Pacientų lojalumo programos dalyvio kortelė ir atitinkamai šios programos nuolaidos įsigalioja sekančią dieną nuo Pacientų lojalumo programos dalyvio kortelės įsigijimo.

 

Ar aš galiu prie savo kortelės pririšti kitus asmenis?  dalyvis gali prie savo kortelės pririšti kitus asmenis?

Pacientų lojalumo programos dalyvio kortelė išduodama tik vienam fiziniam asmeniui, tačiau jūs galite prie savo kortelės prirašyti jūsų šeimai priklausančius nepilnamečius asmenis (vaikus ir/ar globotinius).

 

Ar aš galiu persigalvoti ir nebedalyvauti šioje programoje? 

Taip, galite. Dalyvavimas šioje programoje gali būti nutrauktas jūsų, kaip šios programos dalyvio iniciatyva, t.y., grąžinus Pacientų lojalumo programos dalyvio kortelę „Affidea Lietuva“ įmonių grupės personalui.

 

Ką dar svarbaus turėčiau žinoti apie šios programos nuolaidų taikymą?

 • Nuolaidos nėra taikomos, kuomet už paslaugas atsiskaitoma dovanų kuponu.
 • Nuolaidos nėra sumuojamos su kitomis nuolaidomis ar pasiūlymais, tačiau jūs, kaip programos dalyvis (-ė) turite teisę naudotis didesne nuolaida.
 • Pacientų lojalumo programos dalyviams taikomos ir šios programos partnerių nuolaidos. Partnerių sąrašas ir visa aktuali informacija apie šią programą skelbiama įmonių grupės internetinėse svetainėse. Partnerių sąrašą galite rasti čia.

 

Pacientų lojalumo programos taisykles galite rasti čia. 

 

 

 

Užsiregistruokite diagnostiniams tyrimams visoje Lietuvoje jau šiandien!
- Šeimos gydytojų ir gydytojų specialistų konsultacijos.
- Diagnostiniai tyrimai.
- Sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorija LTeam LAB.
- Laboratoriniai tyrimai su Medicina practica.