Privatumo politika

AFFIDEA LIETUVA INTERNETO SVETAINĖS WWW.AFFIDEA.LT

PRIVATUMO POLITIKOS NUOSTATAI

 

Affidea Lietuva yra įsipareigojusi apsaugoti savo pacientų privatumą. Laikomės griežtų duomenų apsaugos įstatymų.

Jūsų asmeninės informacijos rinkimas

Affidea Lietuva internetinėje svetainėje www.affidea.lt galime paprašyti Jūsų pateikti asmeninę informaciją, pavyzdžiui: elektroninio pašto adresą, vardą, pavardę, namų ar darbovietės adresą bei telefono numerį. Mes taip pat galime rinkti demografinę informaciją, tokią kaip adresas, amžius ar lytis. Mes galime rinkti ir tam tikrą standartinę informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia į kiekvieną internetinę svetainę Jūsų apsilankymo joje metu. Tai IP adresas, naršyklės tipas, kalba, prisijungimo laikas ir pan. Taip pat naudojame interneto svetainių tam tikrų analizių priemones, norėdami surinkti informaciją apie mūsų lankytojų įpročius, pavyzdžiui, kokius raktinius žodžius naudoja mūsų svetainės paieškos laukelyje, kiek puslapių peržiūrėjo ir kt.

Dalijimasis savo asmenine informacija

Išskyrus atvejus, kurie nėra aprašyti šiame pareiškime, Jūsų asmeninė informacija be Jūsų sutikimo nebus viešinama už mūsų įmonės ribų.

Duomenų apsaugos įstatymai reikalauja laikytis griežtų reikalavimų, siekiant išlaikyti asmens duomenų saugumą bei apsaugoti juos nuo galimo sunaikinimo. Asmens asmeniniai duomenys gali būti perleidžiami trečiosioms šalims, tik jei sutinka pats duomenų subjektas, ir jei yra laikomasi numatytų procedūrų. Išlaikyti asmens duomenų saugumą - tai užtikrinti asmens duomenų konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą:

Konfidencialumas - reiškia, kad informacija gali naudoti tik duomenų vartotojai, kurie yra įgalioti naudoti šiuos duomenis.

Vientisumas - reiškia, kad asmens duomenys turi būti tikslūs ir tinkami tik tam tikslui, kuriam prašoma juos pateikti.

Prieinamumas - reiškia, kad įgaliotieji duomenų vartotojai turi turėti galimybę prieiti prie šių duomenų pagal atitinkamą paskirtį.

Mes galime pateikti arba atskleisti informaciją apie Jus tik tam, kad:

a) atitinkamai reaguotume į teisėtus reikalavimus arba teisinį procesą;

b) tokia prieiga ar atskleidimas yra būtinas, siekiant apsaugoti Affidea Lietuva darbuotojų, klientų arba visuomenės saugumą.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Affidea Lietuva yra įsipareigojusi apsaugoti Jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą. Norėdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo, naudojame aukštos kokybės pažangias bei saugias technologijas.

Privatumo politikos vykdymas

Jei turite kokių klausimų, susijusių su šiuo pareiškimu, tuomet turėtumėte su mumis susisiekti. Norėdami tai padaryti, naudokite internetinėje svetainėje esančią nuorodą "Susisiekite su mumis".

Privatumo politikos pareiškimo pakeitimai

Mes turime teisę bet kada peržiūrėti šio dokumento nuostatas bei jas vienašališkai ir be atskiro išankstinio įspėjimo pakeisti (atnaujinti). Todėl Jūs turėtumėte reguliariai peržiūrėti šį dokumentą svetainėje ir atkreipti dėmesį į pasikeitimus

Mes galime atnaujinti šį privatumo pareiškimą, atsižvelgiant į klientų atsiliepimus. Todėl skatiname Jus periodiškai jį peržiūrėti.

Euromedic Lietuva laukia Jūsų pastabų dėl šio privatumo patvirtinimo. Jei turite klausimų arba esate tikri, kad šių nuostatų nesilaikome, tuomet susisiekite su mumis.

Kita

Visi iškilę ginčai ir nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Ginčų teismingumas nustatomas pagal Affidea Lietuva buveinę, jeigu imperatyvios teisės aktų nuostatos nenustato ko kita.

 

Norintiems išsitirti siūlome greitą prieigą bet kuriame mūsų diagnostikos centre..
DUK
Kas atsitinka MRT tyrimo metu? Atsakoma į Jūsų klausimus apie MRT, KT, ultragarso, rentgeno bei mamografijos tyrimus.