News

Neleiskite žiemą patirtoms traumoms įsisenėti!

04/12/2018
Neleiskite žiemą patirtoms traumoms įsisenėti!

Didžiosios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji metai – dažnai virsta tikromis lenktynėmis su laiku. Artėjant Kūčių vakarui daugėja neatliktų darbų, todėl imame skubėti, o kartais ir paslystame tiesiogine to žodžio prasme. Kad paspaudus šalčiui ir iškritus pirmajam sniegui derėtų atidžiau saugotis traumų, įspėja ir medikai. Skaudžiai parkritus gydytojai ragina nedelsiant kreiptis į juos pagalbos, kad laiku būtų diagnozuotas sužeidimas ir išvengta papildomų komplikacijų.

Liga, apie kurią moterys neturėtų pamiršti

15/11/2018
Liga, apie kurią moterys neturėtų pamiršti

Lietuvoje kiekvienais metais nustatoma apie 1500 naujų krūties vėžio atvejų ir tai sudaro apie 20 proc. moterų piktybinių ligų. Naujai nustatomų atvejų skaičiai didėja kiekvienais metais ir esminis klausimas šioje vietoje yra – kodėl? Ar tokių naujų susirgimų daugiau nustatoma dėl augančio moterų sąmoningumo ir ankstyvos bei pažangios ligų diagnostikos? O galbūt todėl, kad, gyvenant XXI amžiuje mūsų organizmas iš esmės tampa labiau imlus įvairioms ligoms ir yra daug lengviau susirgti, nei išlikti sveikam? Apie tai diskutuojame su UAB „Affidea Lietuva“ gydytoja radiologe dr. Rūta Briediene, kuri specializuojasi būtent krūtų ligų diagnostikoje.

Lapkritis - kovos su prostatos vėžiu mėnuo!

14/11/2018
Lapkritis - kovos su prostatos vėžiu mėnuo!

Visame pasaulyje lapkritis minimas kaip vyrų sveikatos mėnuo. Jo metu vyrai raginami atkreipti dėmesį į vieną klastingiausių ligų – prostatos vėžį, kasmet pasiglemžiantį vis jaunesnio amžiaus vyrų gyvybę. Vis dėlto specialistai pabrėžia, kad net 90 proc. atvejų prostatos vėžys gali būti išgydomas, ypač pavykus diagnozuoti ankstyvos stadijos ligą. Kasmet Lietuvoje užfiksuojama apie 3000 naujų prostatos vėžio atvejų.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Norintiems išsitirti siūlome greitą prieigą bet kuriame mūsų diagnostikos centre..
DUK
Kas atsitinka MRT tyrimo metu? Atsakoma į Jūsų klausimus apie MRT, KT, ultragarso, rentgeno bei mamografijos tyrimus.