Naujienos

Vyr. radiologijos technologei M. Vaišvilaitei - Good catch apdovanojimas!

21/10/2019
Vyr. radiologijos technologei M. Vaišvilaitei - Good catch apdovanojimas!

Darbas sveikatos priežiūros srityje kartais gali tapti tikru iššūkiu! Incidentų prevencija - tai atidumo, žinių ir komandinio darbo rezultatas! Tai parodė ir "Affidea Lietuva" vyr. radiologijos technologė Milda Vaišvilaitė, kuri savo budrumo ir operatyvios reakcijos dėka apsaugojo save ir pacientą nuo rimtos žalos.

Automatinė krūtų ultragarso sistema (ABUS) - nuo šiol ir Šiauliuose!

08/10/2019
Automatinė krūtų ultragarso sistema (ABUS) - nuo šiol ir Šiauliuose!

Su džiaugsmu pranešame, kad ypatingo susidomėjimo sostinėje susilaukusi automatinė krūtų ultragarso sistema ABUS - nuo šiandien jau ir Affidea Lietuva Šiaulių diagnostikos centre (V. Kudirkos g. 99, registracija ABUS tyrimui tel. nr. 866746700).

Spalis - kovos su krūties vėžiu mėnuo!

02/10/2019
Spalis - kovos su krūties vėžiu mėnuo!

Spalis visame pasaulyje minimas kaip kovos su krūties vėžiu mėnuo! Lietuvoje kiekvienais metais nustatoma apie 1500 naujų šios klastingos ligos atvejų ir tai sudaro apie 20 proc. moterų piktybinių ligų. Naujai nustatomų atvejų skaičiai didėja kiekvienais metais ir esminis klausimas šioje vietoje yra – kodėl? Ar tokių naujų susirgimų daugiau nustatoma dėl augančio moterų sąmoningumo ir ankstyvos bei pažangios ligų diagnostikos? O galbūt todėl, kad, gyvenant XXI amžiuje mūsų organizmas iš esmės tampa labiau imlus įvairioms ligoms ir yra daug lengviau susirgti, nei išlikti sveikam? Apie tai kalbame su mūsų gydytoja radiologe dr. Rūta Briediene, kuri specializuojasi būtent krūtų ligų diagnostikoje.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »
Užsiregistruokite tyrimams jau šiandien! - Ultragarso tyrimai. - Rentgeno tyrimai. - Mamografija. - Automatinė krūtų ultragarso sistema ABUS. - Kompiuterinė tomografija (KT). - Magnetinio rezonanso tomografija (MRT). - Teikiamos tiek mokamos, tiek privalomo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamos paslaugos (būtinas gydytojo specialisto siuntimas).
Affidea klinika* | Konstitucijos pr. 15, Vilnius. - Šeimos medicina. - Gydytojų specialistų konsultacijos. - Diagnostiniai tyrimai. - Sporto medicinos, mokslo ir tyrimų laboratorija LTeam LAB. - Laboratoriniai tyrimai su Medicina practica. Klinika skubantiems. Sveikatos paslaugos arčiaų jūsų! - sveikata svarbiausia! *klinikoje teikiamos mokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos.